fbpx

Do formy od Halloweenu do konce roku

autor: | 20. 10. 2023

All in one členství na dva měsíce JEN za 3.333Kč. Díky Halloweenu u nás si na pravidelný pohyb zvyknete a začne vás to bavit.

Máme pro vás náš nejlepší program cvičení s využitím všech služeb na všech pobočkách za pouhých 3333 Kč/ 2 měsíce. 30. a 31.10. si kupte All in one a do konce letošního roku budete dělat něco pro své zdraví a ještě ušetříte. Využijte naše služby naplno ještě před lednovým náporem.

Halloweenská party na Jiřáku naruby

Kromě toho, že si 30. a 31. 10. můžete koupit All in na 2 měsíce za strašidelně nízkou cenu, žádná strašidla u nás nenajdete.
Chystáme pro vás na Jiřáku (Slavíkova 15) v těchto dnech zkrášlující WELLSPA párty:
Abyste si mohly všechno nechat předvést a v klidu vyzkoušet, je na každý termín optimálních 5 žen. Proto svůj zájem potvrzujte s dnem a vybraným časem na [email protected]

IMG 20231020 152529 od Do formy od Halloweenu do konce roku

Nastává čas dostat se do formy

Máte také pocit, že je skoro nemožné udržet si jakýkoliv fitness režim a dostat se do formy? Práce, děti, povinnosti…pořád je co řešit. Pořád se něco děje a každý týden je úplně jiný. Člověk by občas potřeboval, aby měl den alespoň 30 hodin, aby všechno zvládl.

Ale i přes to se občas pokusíte motivovat, abyste se zase dostala do formy, kterou jste měla před x lety. Jenže po pár týdnech se vám režim rozpadne.

Vynecháte jednou…

Vynecháte podruhé…

A třetí pokus už ani nepřijde.

Je to k naštvání. Obzvlášť když vidíte, že jiné ženy ve vašem věku to zvládají a do formy se dostanou.

Jak to dělají? Co je jejich trik?

Nevím, co dělají ostatní, ale po letech práce s ženami, které byly v podobné situaci jako vy a dokázaly ji změnit, mohu s klidem říct, že trik spočívá v přístupu zdola nahoru.

Co to znamená?

Většina žen, které se snaží samy, používají přístup shora dolů. Vezmou hotový tréninkový plán nebo dietu a tu se snaží za každou cenu nacpat do svého života. To se ale často nedaří vůbec, nebo se plán rozpadne hned, jakmile skončí ideální podmínky, za kterých jste začala makat do formy. Lepší je, jít na to obráceně. Vzít v potaz cíl plánu, vaši současnou úroveň a hlavně množství volného času.

To, že nemáte čas, je dobrá zpráva!

Možná vaše situace právě teď není ideální a nemáte tolik času, kolik byste chtěla, ale pozor! To, že nemáte čas, je dobrá zpráva! Když si totiž vytvoříte jednoduchý plán, který zvládnete, i když máte málo času, bude pro vás udržitelný dlouhodobě. Jakmile bude lepší situace, můžete přidat, ale vždycky se můžete vrátit k úvodnímu jednoduchému plánu a budete mít jistotu, že zvládnete makat pravidelně. A díky tomu budete mít výsledky a budete schopná si je udržet. Začněte s málem a postupně přidávejte. I 30 minut tréninku 3x týdně je víc než nic.

iStock 1409812118 od Do formy od Halloweenu do konce roku
Halloween jako příležitost dostat se do formy do konce roku

To samé platí pro stravu

Snažit se držet keto dietu, když se pak stresujete při každém jídle, musíte jíst něco jiného než zbytek rodiny a lidé se vás pořád blbě ptají, jako že fakt si nedáte ani chleba? Proč? Je to zbytečné. Začněte s málem. Zaměřte se na výběr lepších potravin. Méně tuku, cukru a zbylých bílých jedů, alkoholu a místo toho víc bílkovin a zeleniny. Jednoduchá změna odspodu, která je udržitelnější a tím pádem vám přinese lepší a trvalejší výsledky.

Váš fitness plán se musí přizpůsobit vašemu životu, ne že se vy budete snažit lámat svůj život do „nějaké šablony“.

Pokud chcete společně vytvořit plán, který bude udržitelný a funkční …
…kupte si program All in na 2 měsíce v Halloweenské akci
iStock 1409812118 1 od Do formy od Halloweenu do konce roku
dostaňte se do formy od Halloweenu do konce roku a přeběhněte ledňáčky

a my vám pomůžeme už za 2 měsíce najít VAŠI fitness cestu, která zapadne do vašeho života a dostane vás zase do formy TRVALE.

Víme, jak na to

Představte si, že začnete pravidelně cvičit a začnete se zdravě stravovat. První týdny to bude těžké, ale pak si na to zvyknete a stane se to vaší rutinou. Začnete zdravěji spát, budete mít více energie a na konci roku se začnete cítit lépe než kdykoli předtím. Lednová předsevzetí už pak půjdou skoro samy.

Každá chceme výsledky

Po dvou měsících uvidíte první výsledky. Vaše tělo se začne měnit, budete mít větší svalovou hmotu, zpevněné tělo a dokonce i vaše pleť bude vypadat lépe. Ale to není vše. Budete se cítit silnější, sebevědomější a šťastnější.

Dokážete to

Věřím, že to dokážete. A za 2 měsíce uvidíte, jak skvělých výsledků při cestě do formy můžete dosáhnout.

Neváhejte

Tak na co ještě čekáte? 30. a 31.10. si kupte 2 měsíce All in cvičení v Halloweenské akci JEN za 3.333 Kč a hned v listopadu začněte. Vaše budoucí já vám za to poděkuje.