fbpx

Volná místa

Připoj se k nám a pojď s námi plnit sny dívek a žen o fit postavě! Snaha vypadat dobře je přirozená pro každou ženu. Jsme moderní fitness pro ženy s efektivním cvičením, které přenáší výsledky.

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

  • práce na 8 hodin denně, plný úvazek
  • Praha 2 a Praha 10
  • práce na 2-3 hodiny odpoledne podle domluvy
  • Praha, bez praxe
  • práce několik dní v týdnu, praxe a stáže
  • Praha 2 a Praha 10

Stavíme na dlouholetých základech a počet členek našich klubů nadále roste. Zůstáváme věrní tomu původnímu: efektivní a cenově výhodné dostupné klubové cvičení pro všechny ženy, jako jsme my.

Řídíme se našimi AURA principy

Chceme, aby naši zaměstnanci chápali naše zásady a principy. Jen tak můžeme tvořit dobrý tým.

Za vším vidíme naše klientky

Každá z nás má a zná své klientky. Přednostně se zabýváme věcmi, které se jich týkají. Hledáme řešení namísto výmluv. Náš úspěch měříme spokojeností našich klientek. Každá z nás dělá vše tak, jak by to dělala pro sebe.

Žijeme světem fitness

Probouzíme nadšení pro cvičení a zdravou výživu. Jsme advokátky životního stylu a propagujeme efektivní kruhový trénink. Jde nám o pozitivní zkušenost našich klientek, a to vždy a všude. Vše děláme naplno a svým nasazením inspirujeme ostatní.

Sdílíme zapálení pro věc

Věříme tomu, co děláme, a baví nás to. Jsme aktivní, milujeme novinky, a respektujeme názory ostatních. Je odpovědností každé z nás plnit dané úkoly proaktivně, včas a beze zbytku. Jsme jeden tým a vždy pro sebe navzájem uděláme i něco navíc.

Pomáháme a samy rosteme

Jsme profesionálky a neustále na sobě pracujeme, abychom mohly ještě více prospět. Dveře našeho poznání jsou otevřené. Čím více pomůžeme společnosti růst, tím více dobrého šíříme. Každá z nás je připravena nabídnout pomocnou ruku.