fbpx

Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál

autor: | 1. 7. 2020

Zdravím Vás z Aury,

Výzva s Bárou skončila, ale já jedu dál. Není to přece o měsíci cvičení, ale o změně životního stylu a mě to baví.

Co mi Výzva dala a vzala?

Dala mi možnost poznat, že v tom nejsem sama. Během mých cvičení mi byly skládány pochvaly a vyjadřována podpora, že jsem vážně dobrá a že to zvládnu. Každá z nás chce mít postavu snů a důležité je nastartovat si postoj ke zdravému životnímu stylu hlavně v hlavě. A já neznám lepší motivaci než když za mnou přijde jedna z Vás, která je ufuněná jako já a řekne mi, že věří, že to SPOLU zvládneme.

Skvělý tým trenérek

Dala mi taky mnohem více prostoru na poznání trenérek z „té druhé strany“. Tým našich trenérek měl tentokrát možnost pérovat mě a některé si na tom daly obzvlášť záležet 🙂 Každá z nich má své fígle a metody a kdykoliv jsem je požádala o pomoc či radu, každá pohotově a ráda zareagovala. Od teď už znám třeba i cvik na posílení spodního bříška (které po porodu potřebuji zpevnit nejvíc), který fakt funguje. Vy ho ještě neznáte? Tak se trenérek zeptejte!

bara ve fitku od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál
mákla jsem si, a pokračuju dá

Pitný režim je důležitý

Dala mi schopnost pít, aniž bych měla žízeň. Aktivně jsem se účastnila pitného režimu a pití vody během dne i ve dnech odpočinku mi postupně přišlo normální. Před cvičením jsem si dala panáka Carnitinu nebo ionťáku a během kruháče jste měly možnost vidět, že to fakt funguje. Tenhle spalovač tuků vřele doporučuji. Fakt dost dobře chutná a tuky spaluje jak na běžícím páse 🙂 Během tréninku jsem pila vodu a po cvičení se odměnila proteinovým shakem. Cvičím ráda, ale po náročnějších cvicích mi chutnal „šejk po“ jako božská mana.

pitny rezim od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál
akce Pitný režim pokračuje i v létě

Semináře o výživě mě leccos naučily

Dala mi skvělé výživové semináře v rámci akce Připrav se do plavek. Sešla jsem se tam s Vámi a nebyly o biflování nudných fakt, ale byly praktické a interaktivní. Pokecaly jsme a ještě se dozvěděly spoustu užitečných rad. Já jsem si některé z nich vzala opravdu k srdci a na oslavu narozenin Aury ve Strašnicích jsem vlastnoručně upekla zdravé, nízkosacharidové muffiny z tvarohu a máku, po kterých se jen zaprášilo. Zkusily jste nějaký recept?

ochutnavka seminar od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál
Trenérka Ala připravila svoje LCHF recepty na seminář

Mimochodem, byly jste oslavit narozeniny Aury ve Strašnicích?

Pokud ne, o dost jste přišly, ale ještě máte možnost vynahradit si to na oslavě Aury Jiřího z Poděbrad. Na narozkách ve Strašnicích byla skvělá atmosféra, losovala se tombola o ceny a slevy, proběhla náročná, ale povedená speciálka, krásně nás nalíčila kosmetička Mary Kay a nechyběla ani prodejní výstava minerálových náramků.

narozky 7 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál

Nebyly jsme ochuzeny ani o přípitek a mohly jsme si vybrat z alko nebo nealko varianty. Narozeniny v Auře Jiřího z Poděbrad oslavíme 14.7.2020, tak určitě doražte!

narozky 1 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál
narozky 6 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál
narozky 4 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál
narozky 3 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál
narozky 2 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál

A co mi Výzva vzala?

Vzala mi mylné představy, že zhubnu hladověním nebo že zhubnu za měsíc 10 kg tuku. Cvičením a úpravou jídelníčku se mi podařilo zhubnout a zpevnit postavu, ale je to běh na dlouho trať a já budu ladit postavu snů dál.

bara 18 masel 1 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál

Vzala mi 4,5 kg tělesného tuku, což je, pro lepší představu, neuvěřitelných 18 másel! Taky mi vzala pár přebytečných centimetrů, bolesti zad a hlavy a špatnou náladu.

Když bych to měla shrnout…

Výzva mi mnohem víc dala než vzala a viditelné výsledky mě motivují k tomu, abych pokračovala ve svém snažení dál. Jak vidíte samy, ještě to zdaleka není značka ideal, ale díky Výzvě mám slušně našlápnuto.

A abych nekončila tím, co mi Výzva vzala, ráda bych to zakončila tím, co mi dala nejdůležitějšího! Dala mi možnost vrátit se k sobě samé a dělat něco JEN pro sebe. Když cvičím, je to jen výzva sama se sebou! Jestli odcvičím další kruh, jestli přidám další sérii posilovacích cviků, jestli příště udýchám „hoďku na beťáku“, jestli oželím zmrzku v Mekáči a jestli po tom náročném dni dám ještě aspoň 50 dřepů a shybů, když už se do Aury nedostanu. Není to vždy jednoduché a někdy je to fakticky boj. Je to zkrátka každodenní výzva, ale díky Vám všem a sobě samé jdu zas a znovu do toho. KAŽDÝ DEN JDU DO VÝZVY S BÁROU 🙂

bara vysledek 3 od Výzva s Bárou, jak to dopadlo? Jedu dál

Děkuju za účast ve Výzvě, podporu a spolupráci a teď Vás prosím, udělejte něco pro sebe. Cvičte, držte se ve zdraví a překonávejte SVÉ každodenní výzvy!

❤Vaše Bára a trenérky Aura

Co o nás říkají naše klientky?