fbpx

Dárek ke stažení zdarma: Tipy na jídla bez cukru

autor: | 1. 6. 2020

Zdravím vás všechny, v rámci Výzvy s Bárou 🍀 jsem pro připravila dárek zdarma ke stažení (odkaz je úplně dole na stránce). Jídelníčků je všude na internetu mraky, sdílím to, co mi fungovalo a funguje. Miluju LCHF a to dlouhodobě, jako životní styl. Tato jídla jsem vyzkoušela před 2 lety a teď je vařím pro sebe a celou rodinu. Někdy stačí neřešit kilojoule a kalorie a prostě se do toho pustit, jíst zdravě pravidelně a cvičit. Žádná z nás přeci nechce jo-jo efekt a návody, jak shodit 10 kilo tuku za měsíc. A dárek pro vás berte i jako rodinný dárek ke Dni dětí, každé dítě přeci je nejšťastnější, když je šťastná maminka.

Slíbila jsem vám při vyhlášení Výzvy, že s vámi budu sdílet své recepty a stravovací návyky 🧀🍎🍍🥒🌶 Zdravý styl života je o pohybu, ale i o jídle.

Bezcukru, cukrfree, nízkosacharidové stravování, lowcarb, LCHF – proč vlastně?

Low Carb nebo také LCHF (Low Carb High Fat) je anglické označení způsobu stravování. Oproti běžným výživovým doporučením výrazně snížen příjem sacharidů a naopak jsou navýšeny tuky (bílkoviny zůstávají v běžných číslech). Můžete se také setkat s českým názvem nízkosacharidové stravování. Prostě omezte bílé jedy (cukr, mouku a sůl) aspoň na 1 měsíc, spojte s dostatečným pitným režimem a zdravým pohybem v Auře.

Snažím se vařit jednoduše, rychle a zdravě. A pro rodinu, která se mnou LCHF tak úplně nejede (hlavně děti, ty potřebují hodně energie) vždycky doplním nějaký ten zdravý celozrnný chléb z obchodu nebo jej peču v domácí pekárně, nebo pár hranolek na málo tuku. Na přílohy pro ně používám parní hrnec, třeba brambory z něj jsou skvělé.

TIP pro vás: Pokud chcete sdílet Vaše vaření low carb, můžete se přihlásit do skupině na facebooku LCHF při Aura Jiřího z Poděbrad:

https://www.facebook.com/groups/401393507288913

Těším se na Vaše fotky jídel, recepty a poznatky 😉

Co Vy, zajímají Vás novinky v Auře?

Jedete s námi v Pitném režimu?

Jste přihlášené na semináře na JZP?

Víte, že můžete vyhrát měsíc cvičení zdarma s #auraaqua?

Zkusily jste náš outdoor cvičební program?

Prosba o pomoc při zlepšování fitek

Ve fitkách se vidíme již docela často, a já jsem moc ráda, že můžeme probírat, co se vám líbí a co můžeme zlepšit v denním provozu. Klidně i probereme naše trenérky, vždy je co zlepšovat 😉 Pokud mi neřeknete Váš názor nebo nenapíšete email, nezavoláte, půjde to hůř. A my přeci děláme fitko lepší pro nás všechny!

Připomínám: Výsledky našeho snažení ve fitku chceme vidět každá, VYZÝVÁM VÁS, pojďme do Výzvy spolu nebo proti sobě, ale udělejme něco pro SEBE! 

Pevně věřím v úspěch a doufám, že mne podpoříte taky a budu pro Vás inspirací. Máme přece skvělý tým trenérek, které mi dají do těla a pomohou v cestě k 🙏 lepší postavě. Jdu se svou kůží na trh a doufám, že mě podpoříte a zacvičíme si společně.

Vím, že naše pobočky jsou dobře uklizené a pravidelně dezinfikované a já se tam cítím bezpečně, jako doma (i s kojencem). Koneckonců, uplynulá koronapandemie je pryč, může nastat další, a nejlepší obrana proti rychle mutujícím koronavirům a také sezónní chřipce je silná imunita získaná zdravým životním stylem. Říká to i Česká komora fitness, kde jsme členem.

aura bara betterbelly od Dárek ke stažení zdarma: Tipy na jídla bez cukru

A abych nezapoměla, odkaz na stažení je tady. Můžete si 6 stránek vytisknout nejlépe barevně nebo jen uložit do počítače/mobilu v PDF. Užijte si 16 mých tipů na jídla bez sacharidů jako dárek zdarma. Budu ráda na poznatky, připomínky, názory a tipy od vás všech. Užijte poslední dny jara, těšte se na léto do Plavek, držte se ve zdraví a něco pro sebe dělejte 🙂

❤Vaše Bára

Co o nás říkají naše klientky?