Dárek ke stažení zdarma: Tipy na jídla bez cukru

autor: | 1. 6. 2020

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print

Zdravím vás všechny, v rámci Výzvy s Bárou 🍀 jsem pro připravila dárek zdarma ke stažení (odkaz je úplně dole na stránce). Jídelníčků je všude na internetu mraky, sdílím to, co mi fungovalo a funguje. Miluju LCHF a to dlouhodobě, jako životní styl. Tato jídla jsem vyzkoušela před 2 lety a teď je vařím pro sebe a celou rodinu. Někdy stačí neřešit kilojoule a kalorie a prostě se do toho pustit, jíst zdravě pravidelně a cvičit. Žádná z nás přeci nechce jo-jo efekt a návody, jak shodit 10 kilo tuku za měsíc. A dárek pro vás berte i jako rodinný dárek ke Dni dětí, každé dítě přeci je nejšťastnější, když je šťastná maminka.

Slíbila jsem vám při vyhlášení Výzvy, že s vámi budu sdílet své recepty a stravovací návyky 🧀🍎🍍🥒🌶 Zdravý styl života je o pohybu, ale i o jídle.

Bezcukru, cukrfree, nízkosacharidové stravování, lowcarb, LCHF – proč vlastně?

Low Carb nebo také LCHF (Low Carb High Fat) je anglické označení způsobu stravování. Oproti běžným výživovým doporučením výrazně snížen příjem sacharidů a naopak jsou navýšeny tuky (bílkoviny zůstávají v běžných číslech). Můžete se také setkat s českým názvem nízkosacharidové stravování. Prostě omezte bílé jedy (cukr, mouku a sůl) aspoň na 1 měsíc, spojte s dostatečným pitným režimem a zdravým pohybem v Auře.

Snažím se vařit jednoduše, rychle a zdravě. A pro rodinu, která se mnou LCHF tak úplně nejede (hlavně děti, ty potřebují hodně energie) vždycky doplním nějaký ten zdravý celozrnný chléb z obchodu nebo jej peču v domácí pekárně, nebo pár hranolek na málo tuku. Na přílohy pro ně používám parní hrnec, třeba brambory z něj jsou skvělé.

TIP pro vás: Pokud chcete sdílet Vaše vaření low carb, můžete se přihlásit do skupině na facebooku LCHF při Aura Jiřího z Poděbrad:

https://www.facebook.com/groups/401393507288913

Těším se na Vaše fotky jídel, recepty a poznatky 😉

Co Vy, zajímají Vás novinky v Auře?

Jedete s námi v Pitném režimu?

Jste přihlášené na semináře na JZP?

Víte, že můžete vyhrát měsíc cvičení zdarma s #auraaqua?

Zkusily jste náš outdoor cvičební program?

Prosba o pomoc při zlepšování fitek

Ve fitkách se vidíme již docela často, a já jsem moc ráda, že můžeme probírat, co se vám líbí a co můžeme zlepšit v denním provozu. Klidně i probereme naše trenérky, vždy je co zlepšovat 😉 Pokud mi neřeknete Váš názor nebo nenapíšete email, nezavoláte, půjde to hůř. A my přeci děláme fitko lepší pro nás všechny!

Připomínám: Výsledky našeho snažení ve fitku chceme vidět každá, VYZÝVÁM VÁS, pojďme do Výzvy spolu nebo proti sobě, ale udělejme něco pro SEBE! 

Pevně věřím v úspěch a doufám, že mne podpoříte taky a budu pro Vás inspirací. Máme přece skvělý tým trenérek, které mi dají do těla a pomohou v cestě k 🙏 lepší postavě. Jdu se svou kůží na trh a doufám, že mě podpoříte a zacvičíme si společně.

Vím, že naše pobočky jsou dobře uklizené a pravidelně dezinfikované a já se tam cítím bezpečně, jako doma (i s kojencem). Koneckonců, uplynulá koronapandemie je pryč, může nastat další, a nejlepší obrana proti rychle mutujícím koronavirům a také sezónní chřipce je silná imunita získaná zdravým životním stylem. Říká to i Česká komora fitness, kde jsme členem.

Link ke stažení dárku zdarma

A abych nezapoměla, odkaz na stažení je tady. Můžete si 6 stránek vytisknout nejlépe barevně nebo jen uložit do počítače/mobilu v PDF. Užijte si 16 mých tipů na jídla bez sacharidů jako dárek zdarma. Budu ráda na poznatky, připomínky, názory a tipy od vás všech. Užijte poslední dny jara, těšte se na léto do Plavek, držte se ve zdraví a něco pro sebe dělejte 🙂

❤Vaše Bára

Co o nás říkají naše klientky?

 

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print