fbpx

Výzva s Bárou – a je to tady…

autor: | 15. 8. 2020

Ne, nedosáhla jsem své vysněné váhy ani postavy. Ne, nekončím s výzvou. Jen už je to nějaký pátek, co jsem do Výzvy vstoupila a mojí fázi nadšení vystřídala fáze demotivace, protože se teď ta prokletá ručička na váze ani nehne! Je to pochopitelné a já tomu rozumím, jen nerada prohrávám a 1.9. CHCI na váze vidět váhu začínající číslicí 6.

Cesta za magickou šestkou pokračuje

Číslo šest charakterizují slova harmonie a soulad. Je to číslo smyslu pro krásu a estetiku. Označuje také soucit, mírumilovnost, ochotu pomáhat, obětavost, zodpovědnost, spravedlnost, rovnováhu, vyrovnanost a pečlivost.  Je nositelem statečnosti, dobročinných sklonů, smyslu pro nestrannost, veselosti a optimismu.

Co se týče záporů tohoto čísla, může to být ztráta nadšení, přílišná mírnost, vzdaní se ctižádosti, váhavost, shovívavost, která v některých situacích není na místě, neschopnost obrany, zranitelnost a nechání se utlačovat.

Takže já se nevzdávám, já to zkrátka dám! Jste v tom se mnou? Nejjednodušší řešení bylo nasnadě, vygooglila jsem si postupy, co v takových případech dělat 🙂  V následujících 7 tipech si pomůžeme najít způsob, jak toho dosáhnout.

7 tipů pro znovu nastartování hubnutí

  • Snažit se každý den spát alespoň 6, lépe však 7–9 hodin (fakt se snažím, ale někdy ty naše biorytmy s Adámkem moc neklapou dohromady)
  • Vyřadit, nebo alespoň omezit konzumaci alkoholických nápojů ( já jsem v pohodě, už cca 2 roky jsem „suchá“)
  • Snažit se svalovou hmotu na těle udržet, co to jde (kruháč je značka ideal)
  • Pocit sytosti podpořit dostatečným příjmem vlákniny (ovoce, zelenina, ořechy a luštěniny budou hlavní složkou mého jídelníčku)
  • Přenastavit si příjem makroživin a být flexibilní (chápu, že můj klidový metabolický výdej se s nižší hmotností snížil, a že musím méně jíst a víc přidat na pohybu)
  • Mít na paměti, že kalorie ze svačinek a večerních pochutin se také počítají ( Fakt neplatí, co si nepamatuju, to se nestalo. Tělo si pamatuje všechno. Jen kdyby to frapuccino v horkých letních dnech nechutnalo tak božsky…)
  • Nezapomínat na dostatečný pitný režim (Můj největší kámen úrazu. Pila jsem jen tehdy, když jsem měla žízeň a tu jsem taky moc nemívala, ale už druhý den se prolévám vodou jako průtokový ohřívač)

Takže podle tipů, jak znovu nastartovat proces hubnutí, jsem začala méně a chytřeji jíst, mnohem víc pít, snažit se víc spát a, kromě kruháče párkrát do týdne, jsem začala znovu cvičit kardio na BetterBelly.

img 20200814 120257 - Výzva s Bárou – a je to tady...
img 20200805 134613 01 - Výzva s Bárou – a je to tady...
img 20200804 193000 1 - Výzva s Bárou – a je to tady...
20200805 131947 - Výzva s Bárou – a je to tady...

A víte, že teď máme na kombinaci kruháče a BetterBelly akci? Vřele doporučuju! Moc neváhejte, protože jen do konce srpna můžete zefektivnit Vaši cestu za vysněnou postavou a ještě ušetřit 3290 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, je to pro Vás ideální.

3m all in - Výzva s Bárou – a je to tady...

❤Vaše Bára a trenérky Aury

Co o nás říkají naše klientky?