fbpx
Cvičení ve dvou

Najděte si parťačku na cvičení

autor: | 18. 1. 2020

pozvi kamaradku od Najděte si parťačku na cvičení

Ve dvou se to vždy lépe táhne a dvojnásobná dávka vyplavených endorfinů za to stojí. A u nás k tomu dostanete s parťačkou obě ještě něco navíc: AKCE Pozvi kamarádku – detaily ZDE.

Stačí si vzít ve fitku připravenou pozvánku a domluvit si společný termín zkušebního tréninku Vaší nové parťačky.

První rozhodnutí je vůbec nejtěžší – odhodlat se a zapsat se k dlouhodobému cvičebnímu programu. Jak ale vytrvat a do fitka pravidelně chodit?

Ledňáčkem tedy nebudete…

nestaňte se ledňáčkem
nestaňte se ledňáčkem

Máte za sebou nejdůležitější rozhodnutí, že se budete věnovat sama sobě a zahrnete do toho cvičení. Výborně! Ale znáte to sama, počáteční nadšení pomine po prvním bolavém svalu nebo první nemoci dítěte.

Navíc s novým rokem se Vám nakupila spousta práce a doma se po svátcích taky samo neuklidí… Najednou máme na jeden důvod, proč cvičit, další tři výmluvy, proč necvičit. Nechcete se nicméně stát ledňáčkem. Jak se lépe motivovat k pravidelnému cvičení?

Ve dvou se chodí cvičt líp

Samu sebe ještě ošidit dokážete, ale říct kamarádce, že se dnes hýbat nechystáte a za dva dny také ne, to už chce větší odvahu. Máte slabší vůli? Novoroční předsevzetí o hubnutí do plavek nebo zpevňování postavy berou za své už několik let? Jděte do cvičení ve dvou nebo více lidech! Je to totiž dokonalá motivace. Navíc ve chvíli, kdy už máte pocit, že další kruh nezvládnete, pomůže vám kámoška, kolegyně, dcera, maminka, vnučka nebo třeba babička vyburcovat k dalším výkonům.

Soupeřením k lepším výkonům a spokojenosti

Cvičení o samotě může být fajn, pokud máte dostatek disciplíny a neustupujete od svých vytýčených cílů. S parťačkou ale můžete zpestřit rutinu a užít si ve dvou záplavu endorfinů. Navíc jedna druhé už nebudete vyčítat, že si na sebe nenajdete čas. Své aktivní dýchánky si už budete předem plánovat. Důležité je, abyste se s parťačkou hnaly vzájemně kupředu a nevymlouvaly se jedna druhé.

Vyhecujte se s parťačkou, kolik výstupů na PlyoBoxu zvládnete nebo jestli dáte 4 kolečka na strojích. Kruháč není maraton, ale klidně si dejte víc koleček než minimální tři. A výdrž v dobře postaveném planku je na závěr vždycky skvělá výzva. Uděláte víc ženských kliků než kámoška?

ve dvou se cvičí lépe
S kamarádkou jde cvičení snázeji

Z vlastní zkušenosti vím, že cvičení ve dvou nás opravdu motivuje a není to jen o cvičení, ale i o společně stráveném čase. Chodí k nám kamarádky, které proberou všechny radosti a strasti všedních dnů a po cvičení si dojdou bez výčitek na skleničku Prosecca. Kamarádky ze školy, které probírají školní povinnosti, ale i kluky, učitele a rodiče.

Skutečné příběhy

Na začátku letošního roku za mnou přišla dlouhodobá klientka a zaplatila si členství pro sebe i pro dceru, protože dcera už má vlastní rodinu a nemají na sebe tolik času a když už si společnou chvíli najdou, chtějí ten čas trávit smysluplně a tím je pro ní cvičení u nás.

Barbora Makošová

Nejčerstvější příklad mám z tohoto týdne, kdy si jedna kamarádka koupila dlouhodobý plán a druhá si chtěla koupit kratší, ale argumenty a vliv kamarádky byly silnější a obě už začínají hubnout do plavek, protože víme, že dlouhodobé a pravidelné cvičení přináší výsledky. Naše dlouhodobé klientky to samozřejmě ví 🙂

Co cvičit?

Nepřehánějte to první tři měsíce s obměnou cvičení. Kruhový trénink je dostatečně náročný, a můžete si měnit intenzitu nebo odpor našich pístových strojů. Taky je vhodné měnit frekvenci – první kolo pro zahřátí, pomaleji, druhé kolo zrychlete, třetí kolo zase zklidněte. Do půl hodinky je odcvičeno a pak zase do práce nebo za rodinou 🙂

Časem si najděte další vybavení

Doplňkové vybavení Aura fitness je dostatečné. Po čtvrt roce už můžete tělo začít překvapovat. Zeptejte se trenérky, co přidat 🙂 Jednoručky, Kettlebelly je k dispozici. Původně pro potřeby armády vyvinuté TRX je skvělým cvičebním nástrojem. A pro pokročilé máme PlyoBox, výskoky nebo výstupy jsou perfektní pro spodní polovinu těla.

Betterbelly jako obměna

Vyhledávané BetterBelly je super na zpestření cvičení. Rezervujte si s kamarádkou termín, a můžete v tempu probrat co je nového. Nebo si společně zkouknout oblíbený seriál. Unikátní výhoda v Aura je možnost pozastavení kruhového cvičebního plánu. Můžete ji využít díky konceptu klubového fitness a to již u členství na 6 měsíců a delším.

Ve dvou se domlouvá na cvičení líp a těžko se budete pravidelnému pohybu vyhýbat. I proto jsme pro vás připravili skvělou časově omezenou akci!

Co o nás říkají naše klientky?