fbpx

Vítejte ve světě fitness pro ženy!

autor: | 10. 2. 2019

Jsme AURA Fit Lady Club. U nás jsou ženy královny a nosí kecky.

Chcete si vyzkoušet fitness pro ženy? Využijte Trénink zdarma na zkoušku 🙂

Naše trenérky Vás rády uvidí…
Cvičení bez chlapského potu, bez těžkých závaží a v přátelském kolektivu
Cvičení bez chlapského potu, bez těžkých závaží a v přátelském kolektivu

Účinné cvičení s trenérkou určené výhradně pro ženy

Kluby AURA jsou vytvořené pro všechny holky bez ohledu na věk a váhu. Kde nás najdete? Můžete si u nás i vylepšit náladu díky uvolňování endorfinů ze cvičení. Najdete si nové kamarádky a hlavně uděláte něco pro sebe.

Jste studentka, plně zaměstnaná žena? Maminka na mateřské, podnikatelka, babička, nebo máte prostě jen chuť a čas si zacvičit?

Cvičení pro ženy může postačovat už od 30 minut a to zahrnuje i zahřátí a strečink. Samozřejmě můžete cvičit více koleček než 3.  A být u nás v klubu můžete být tak dlouho, jak dlouho chcete.

Dorazit můžete kdykoli, bez dlouhého plánování a objednávání.

Kapacita je dostatečná…

Nabízíme zkušební trénink zdarma po registraci, která slouží pro to, aby si na Vás vyhradila trenérka čas. Nejdřív se musíte naučit, jak to u nás chodí.

Proč mají ženy cvičit ve fitness?

Životní styl moderní ženy je ve znamení fitness a wellness. Důvodem pro změnu a udržení životního stylu je dobrá tělesná kondice, lepší a pevné zdraví. V AURA máme posilovnu kruhového tréninku a kardio zónu včetně specialisty na hubnutí břicha BetterBelly. K dispozici je také plno moderních cvičebních náčiní a pomůcek pro funkční trénink a rehabilitaci.

Ze začátku s trenérkou

Je jasné, že ze začátku a hlavně napoprvé má každá žena obavy začít cvičit. Proto je kdykoli k dispozici trenérka. Zkušební tréninky jsou plně vyhrazené pro Tebe s trenérkou (i proto je potřeba se registrovat a domluvit termín).

Pro zkušené cvičenky

Pokročilejší klientky u nás mají speciální hodiny a vyhrazené studiové lekce, od pomalejších typu power jógy a pilates, po dynamické HardHours. Najdeš u nás oblíbené TRX, máme samozřejmě Kettlebelly, k dispozici je Bosu a speciální PlyoBox. V AURA Praha Jiřího z Poděbrad máme stepper a rolletic.

Výhody členského klubu pro ženy

Členky AURA Fit Lady Club přínosy fitness a výhody klubového cvičení již znají a proto s námi cvičí mnoho let. Co oceňují? Mrkněte na reference:

  • přátelskou klubovou atmosféru
  • dlouhodobé cvičební plány s možností přerušení
  • omezený počet členů pro Váš komfort
  • vstup pouze pro ženy
  • zkušené a ochotné trenérky
  • čistotu, na kterou klademe vysoký důraz
  • kosmetické přípravky a hygienické pomůcky v šatnách
  • výbornou dopravní dostupnost – Metro A Strašnická a Jiřího z Poděbrad, Tram
  • unikátně a stylově připravené prostory
  • klubovou atmosféru a partu členek

AURA STR
P10 Strašnice

fb AURA Fit Lady Club STR
tel 606 023 996
[email protected]
Na Hroudě 3317/28
Praha 10 Strašnice

AURA JZP
P2 Jiřího z Poděbrad

fb AURA Fit Lady Club JZP
tel 702 021 000
[email protected]
Slavíkova 1608/15
Praha 2 Vinohrady
Fitka pro ženy dostupná na metru

Vyzkoušejte si nás…

Zkušební trénink zdarma je pro nás samozřejmostí. Vyberte si, kde nás chcete vyzkoušet:

Praha 10 Strašnice

Aura Fitness klub Jiřího z Poděbrad na Vinohradech Praha 2 blízko Flora a náměstí Míru se skvělou dostupností přímo na metru. K dispozici je také plno moderních cvičebních náčiní a pomůcek pro funkční trénink a rehabilitaci.
Aura Fitness klub Jiřího z Poděbrad na Vinohradech Praha 2 blízko Flora a náměstí Míru se skvělou dostupností přímo na metru JZP

Praha 2 Jiřího z Poděbrad

Aura Fitness klub Strašnice Praha 10 blízko Eden Vršovice Zahradní město se skvělou dostupností přímo na metru Strašnická. Životní styl moderní ženy je ve znamení fitness a wellness. Důvodem pro změnu a udržení životního stylu je dobrá tělesná kondice, lepší a pevné zdraví.
Aura Fitness klub Strašnice Praha 10 blízko Eden Vršovice Zahradní město se skvělou dostupností přímo na metru Strašnická