fbpx

Jubileum 10 let Strašnice a novinky červen 2022

autor: | 12. 6. 2022

10 let s vámi ve Strašnicích!

A je to tady! V pátek 17.6. oslavíme 10 let provozu pobočky Strašnice! Využijete akční nabídky členství nebo budete čekat na příští rok po zdražení díky 16% inflaci a zaplatíte víc….?

  • 10 let = 120 měsíců společného cvičení.
  • 10 let = 520 týdnů podpory v cestě za vytouženými křivkami.
  • 10 let = 3650 dní vyplavování endorfinů a tuků 🙂

Máme mnoho stálých a spokojených klientek. A toho si velmi vážíme. Z klientek se navíc staly kamarádky. Jsme moc rády, že naše práce je i koníčkem. Za 10 let jsme se snažily neustále se zlepšovat a nabízet vám fitness novinky. Do dalších let vám můžeme slíbit, že v našem úsilí nepolevíme. A budeme moc rády, když se budete pravidelně vracet.

Barbora Makošová

Dárky budou!

Dárky budou!

Před deseti lety jsme pro vás otevřely poprvé dveře na pobočce Strašnická. Je to pobočka s nejmenším prostorem, ale za to si  tady užijete přátelskou atmosféru. Speciální lekce na Stráše jsou nejnavštěvovanější.

Bez dárků není pořádná oslava. A my jich pro Vás máme hned několik. Většinu z nich můžete využít na lekcích zaměřených na ženské problémovky. Ale pro trénink je máte k dispozici na pobočce Strašnická i mimo speciálky.

Kalhoty BetterLegs na hubnutí stehen a břicha a právě jen tam
Kalhoty BetterLegs na hubnutí stehen a břicha a právě jen tam

Lymfatická masáž proti celulitidě

Pobočka Strašnická není největší a místa tady opravdu není mnoho. O to víc je tu rodinná atmosféra.

Ale my jsme ji pro vás „trošku přifoukly“ a  vměstnaly tam masážní lehátko a lymfatické kalhoty.

O „tajemné“ tekutině jménem lymfa toho moc nevíme.

Jak vlastně funguje a co je důležité pro to, aby proudila tak, jak má? V těle máme dva cévní systémy. Krevní a lymfatický. Naším tělem proudí bezbarvá tekutina – lymfa. Jejím úkolem je odplavovat škodliviny z těla.

Pokud chcete detoxikovat tělo, vyzkoušejte lymfodrenáž. Lymfa se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů. Nemůžeme očekávat snížení váhy, když máme chabé trávení a zadržujeme v těle tuky, toxiny a tekutiny.

lymfodrenáže odvádí přebytečnou tekutinu z těla a rozproudí se lymfa
lymfodrenáže odvádí přebytečnou tekutinu z těla a rozproudí se lymfa

Lymfatická masáž (lymfodrenáž)

Po pravidelných lymfodrenážích se odvádí přebytečná tekutina z těla a rozproudí se lymfa. Tím se dosáhne lepšího vstřebávání tekutin a odvodu škodlivin. Zmenší se objem těla, zrychlí se vstřebávání. Pak se rychleji rozkládají tuky. Působí i na celulitidu, protože rozmasírováním se lépe prokrví místo, vyrovná se svalové napětí a místo je schopné lépe odvádět škodliviny.

Vaší první přístrojovou lymfodrenáž si můžete vyzkoušet zdarma. Ale samozřejmě, abyste dosáhly výsledků, je důležité chodit pravidelně. Pořídit si permanentku můžete v anticelulitidním balíčku nebo ji využívat ve členství All in one. Ještě nemáte ALL-INN? Je to naše nejvýhodnější členství, kdy za jednu cenu můžete využívat všechny naše služby na všech našich pobočkách.

AURATIP: Členství All in one koupíte za výhodnou narozeninovou cenu 12000 Kč / rok. Jen 17.6.2022 na oslavě 10. narozenin na pobočce Strašnická.

Pokud All in one členství nechcete, kupte si program kruhového tréninku a k němu jen 17.6. dostanete B-LEX ZDARMA.

Overbally a posilovací gumy

Overball – malý gymnastický míč, který s vaším tělem dokáže velké věci. Jedná se o malý, pružný, nafukovací míč. Můžete s ním jak posilovat, rehabilitovat po zranění či napravovat bolavá záda při sezení. Právě díky tomu je overball oblíbenou cvičební pomůckou.

Možná se zdá, že cviky na overballu budou příliš jednoduché a nezáživné…

Opak je však pravdou. Při správném používání a zvyšování náročnosti se při cvičení s overballem zapotí i vytrénovaná fitnesska.
Možná se zdá, že cviky na overballu budou příliš jednoduché a nezáživné
Možná se zdá, že cviky na overballu budou příliš jednoduché a nezáživné

A co všechno se dá s overballem procvičit? Především ty svaly, na které při běžném cvičení nedojde. Overball je balanční pomůcka, která vás nutí držet rovnováhu a zpevnit střed těla. Díky tomu se posiluje hluboký stabilizační systém.

Konkrétně tedy dno pánevní, šíjové svalstvo i hluboké svaly zádové, které jsou velmi důležité, neboť spolu s břišními svaly drží ve správné poloze páteř.

Velmi efektivní je ale také overball při posilování břicha, stehen, paží či zadečku. Pro lehké cvičení je dobré overball nafouknout do poloviny až dvou třetin. Pokud chcete náročnost cvičení zvýšit, overball přifoukněte.

JZP: Zkusila jste? Fiveriders je komplexní cvičení!

Stroj Fiveriders umožňuje zábavnou formou komplexní cvičení na celé tělo v režimu, který si zvolíte svým vlastním pohybem. Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů ve vašem těle. Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. 1. trénink ZDARMA a permanentka za 1290 Kč.

novinka – rolletic na Pankráci

Masážní stroj rolletic, který dokáže jako jeden z mála skutečně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a částečně odstranit nebo alespoň zmírnit problémy s celulitidou. Místo pohovky na Pankráci máte teď dalšího pomocníka při boji proti celulitidě.

18.6. ZVEME VŠECHNY: outdoor lekce Náplavka

 —- jen v sobotu 18.6. od 10:00 s trenérkou Luckou —- rezervujte si místo na pobočce na recepci, cena pro členky 50 Kč a nečlenky 190 Kč. Zacvičte si Pilates na vzduchu! Cvičební podložka s sebou, info na recepci vaší pobočky.

Vyzkoušejte Betterlegs, novinku června na všech pobočkách!

Novinka června, na všech pobočkách!

Kalhoty BetterLegs pro odbourávání tuku na stehnech a zadku

Posilovací gumy

Určitě jste už o nich slyšely. Poslední dobou se skloňují ve všech pádech. Posilovací guma neslouží jen k tužení svalů – pomůže vám i při rehabilitaci a protahování. Nezabírá téměř žádné místo a je vždy při ruce. 

Táhnete a odpor roste a roste

To je klíčová vlastnost odporových posilovacích gum. Díky tomu se můžete plně soustředit na správné provedení cviku v každé jeho části. K čemu je rostoucí odpor ještě dobrý? K efektivnímu cvičení. U činek a strojů sval nejvíce zabírá při rozpohybování činky nebo závaží.

U posilovací gumy je největší záběr přesně tam, kde ho potřebujete – tedy při maximálním stažení svalu. Jestli jsou na vás klasické cviky s vlastní vahou už příliš snadné, pomůže vám guma zvýšit jejich náročnost. Musíte překonat její odpor, čímž se cvičení ztíží. A navíc vám tato pomůcka nedovolí se takzvaně flákat, ale cviky budete provádět pořádně.

Tato funkční posilovací pomůcka je zkrátka vhodná pro každého, kdo rád cvičí s váhou vlastního těla. Na rozdíl od klasických činek nemusíte při cvičení s gumou zvedat těžké váhy proti gravitaci. To se hodí například i tehdy, pokud máte problémy s klouby. Oceníte její všestrannost.

.

Napište si do diářů 17.6.2022 – oslava 10. narozenin na Stráše

A přijďte s námi oslavit tohle krásné jubileum. Vyzkoušet můžete nové i starší pomůcky.

  • A hlavně (pokud ho ještě nemáte) koupit nejvýhodnější členství All in one za výhodnou narozeninovou cenu 12 000 Kč na celý rok.