fbpx

Jak ušetřit s Aurafit v roce 2023: 7 tipů pro ženy

autor: | 16. 1. 2023

Dobrá kondice je k nezaplacení a pomůže ušetřit zdravotní výdaje v budoucnu

Obsah

S našimi tipy, jak ušetřit v Aurafit, pro vás nebudou finance takovou překážkou. Zdraví a kondice je ta nejlepší investice, kterou můžete udělat. Investujte do sebe a svého zdraví. Protože to je to nejcennější.

Co vám nejčastěji brání v dodržování pravidelného sportovního režimu? Dlouhá pracovní doba, rodinné povinnosti nebo nedostatek financí, inflace cen?

Ceny bohužel rostou i v roce 2023

Jak ušetřit, když ceny rostou?

Inflace není obtížný hmyz, ale obtíže dělá dost často. Už jsme si odvykli na devadesátky, kdy byla inflace vysoká. Obzvlášť nám vadí, když hodnota inlace dosahuje dvojciferných čísel, jako poslední měsíce. Zdražuje se všechno, ušetřit je čím dál těžší.

Nahoru se vyhouply ceny téměř veškerého zboží, služeb a především elektřiny a plynu. Mzdy tempo inflace nepřekonávají a většina z nás si pohoršila. Zdražování zboží a energií se odráží i v nákladech na provoz našich fitness clubů.

Pravidelná fyzická aktivita nesmírně prospívá hlavně srdci. Posilování svalů je důležité kvůli zlepšení celkové zdatnosti.

A to i díky zdravému váhovému úbytku, který pohyb často přináší.

Čím dříve s aktivitou začnete a čím pravidelněji se jí budete věnovat, tím lépe pro vás.

Můžete tak ušetřit za případné pozdější léčebné výlohy.

Ale protože nám na vás záleží, chceme vám pomoct. Přinášíme tipy, jak ušetřit za členství a nemuset šetřit na sobě a svém zdraví. Díky tomu, že ušetříte za cvičení u nás, můžete si dovolit cvičit dlouhodobě, pravidelně, bez starostí a nestat se ledňáčkem.

1. tip jak ušetřit v Aurafit: dlouhodobé je levnější

Věrnost se vyplácí. Čím delší cvičební plán si koupíte, tím máte cvičení levnější. Naše fitka fungují již více než jednu dekádu. Členství si můžete koupit až na 3 nebo 2 roky dopředu.  Samozřejmě si můžete delší plány PŘERUŠOVAT předem po domluvě s trenérkou – o dobu přerušení se vám členství prodlužuje.

Je dobré za cvičení ušetřit, ale nejlepší je prostě začít. Změna v životním stylu je tím nejdůležitějším krokem!
Je dobré za cvičení ušetřit, ale nejlepší je prostě začít. Změna v životním stylu je tím nejdůležitějším krokem!

2. tip jak ušetřit v Aurafit: garance stálé ceny cvičebního plánu

Pokud si další členství stihnete koupit před vypršením platného cvičebního plánu, pořídíte ho za standardní cenu (bez případně poskytnuté slevy při uzavření) platnou v ceníku v době pořízení předchozího členství. Naše dlouhodobé klientky, které jsou s námi třeba pět let, platí klidně stále např. 6 tisíc za roční plán.

3. tip jak ušetřit v Aurafit: FKSP

Ptejte se svého zaměstnavatele na možnost ušetřit díky čerpání z FKSP. FKSP = Fond Kulturních a Sociálních Potřeb. Ušetřit pomohou příspěvky od zaměstnavatele na cvičení. Umíme upravit text faktury podle instrukcí od vašeho zaměstnavatele tak, aby faktura obsahovala všechny náležitosti k řádnému proplacení podle směrnice zaměstnavatele. Úhrada může být i částečná a vy doplatíte jen zbývající poměrnou část.

4. tip jak ušetřit v Aurafit: benefitní karty a poukázky

S benefitními kartami a poukázkami. Více a více firem nabízí svým zaměstnancům různé benefitní poukázky a karty v rámci odměn.

U nás v Aura Fit Lady Clubech můžete využít benefity od firem / platforem:

 • Sodexo,
 • Up Česká republika s.r.o.,
 • Edenred,
 • Benefit Management s.r.o.,
 • a Benefity a.s.

Akceptujeme tyto benefitní programy:

 • FlexiPassy,
 • RelaxPassy,
 • FokusPassy,
 • Unišeky
 • Edenred multi, Edenred compliments
 • a benefitní karty výše uvedených společností. 
Vyzkoušej si fitko ZDARMA a začni se sebou něco dělat! Můžeš ušetřit za zdravotní výdaje ve stáří.
Vyzkoušej si fitko ZDARMA a začni se sebou něco dělat! Můžeš ušetřit za zdravotní výdaje ve stáří.

5. tip jak ušetřit: měsíční splátky Pagodil

Měsíční splátky bez akontace a navýšení. Když chcete ušetřit pořízením delšího plánu v porovnání se dvěma kratšími koupenými za sebou, je řešením drobný úvěr od Cofidis. Možnost rozložit jednorázovou úhradu delších cvičebních plánů do měsíčních plateb máte u nás díky službě Pagodil. Náklady za úroky hradí fitko za Vás – členka neplatí akontaci a nic navíc.

6. tip jak ušetřit: příspěvek od zdravotní pojišťovny

Zdravotní pojišťovny upřely svou pozornost i na preventivní programy pro zdraví. V rámci těchto programů je možno využívat příspěvků na pohybové aktivity i výživové poradce.

Nejčastěji pojišťovny podporují sportovní aktivity, případně odborné sestavení jídelníčku či hubnoucí pobyty. U konzultací či vytvoření jídelníčku pojišťovny vyžadují, aby klienti spolupracovali s lékařem či nutričním terapeutem. Která pojišťovna svým pojištěncům nabízí jaké benefity?

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Svým pojištěncům nabízí příspěvek 700 Kč na pravidelné pohybové aktivity. Podmínkou je doložení potvrzení o zaplacení permanentky v hodnotě alespoň 1500 Kč.

Oborová zdravotní pojišťovna

Tato pojišťovna nenabízí žádnou podporu hubnutí. Nabízí však slevu až 20 % na vstupném na většinu pohybových aktivit. Podmínkou je registrovat se na Vitakarta.

Revírní bratrská pokladna

Dospělí klienti se mohou těšit na slevu 50 % na své pohybové aktivity. Podmínkou je registrace v systému MojeRBP

Všeobecná zdravotní pojišťovna

VZP nabízí svým pojištěncům příspěvek 500 Kč na sestavení jídelníčku či na sportovní aktivity. Doložený doklad musí být však na částku nad 1.500 Kč.


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

Pojišťovna nabízí příspěvek 500 Kč na pohybové aktivity. Finančně podporuje i ženy po porodu a dárce krve.


7. tip, jak ušetřit: multisport karta

Pokud jsme vás nepřesvědčily, že si máte pořídit naše dlouhodobé členství, ale jste držitelka multisport karty, můžete ji využít ke vstupu na kruhový trénink i v roce 2023, který je podle čínského horoskopu rokem zajíce. Když budete chtít využívat i ostatní naše služby, stačí si výhodně dokoupit doplňky k multisport kartě přímo v našem fitness centru. Pokud multisport kartu ještě nemáte, ptejte se svého zaměstnavatele, jestli ji nabízí a za jakých podmínek.

reklama trenerky 06 cr od Jak ušetřit s Aurafit v roce 2023: 7 tipů pro ženy
Přidej se k nám, do plavek se začíná hubnou teď!

Co můžete udělat pro to, abyste byly zdravé a fit? Abyste mohly ušetřit za zdravotní výdaje ve stáří spojené s nezdravým životním stylem?

 1. Pravidelný pohyb a cvičení: Cvičení pomáhá posilovat svaly a kosti, snižovat riziko onemocnění srdce a cév a také pomáhá udržovat váhu v normálním rozmezí. Doporučuje se cvičit alespoň 30 minut denně, minimálně 3 a nejlépe 5 dní v týdnu.
  • Správná výživa: Důležité je jíst pestrou a vyváženou stravu, která obsahuje dostatek zdravých tuků, bílkovin, sacharidů, vitamínů a minerálů. Doporučuje se omezit příjem cukru, soli a nezdravých tuků, a pít dostatek vody.
  • Zdravý spánek: Dostatečný a kvalitní spánek je důležitý pro udržení dobrého zdraví. Doporučuje se spát 7 až 9 hodin denně.
  • Zvládání stresu: Stres může způsobit řadu zdravotních problémů, proto je důležité se naučit ho řešit efektivně. Můžete se například snažit relaxovat, meditovat, cvičit nebo se věnovat cvičení, co vás baví a uklidňuje.
  • Zdravé návyky: K udržení dobrého zdraví a fyzické kondice je důležité se vyvarovat škodlivým návykům a dodržovat ty správné.