fbpx

STOP dvojitá brada: s přístrojovou LED fotonovou terapií a masáží

autor: | 12. 9. 2022

Dvojitá brada jako problémová partie

Dvojitá brada není moc vzhledná a lidé si jí ihned všimnou. Je těžké ignorovat tuk, který je na vaší bradě navíc. Pak je těžké cítit se sebevědomě. Dvojitá brada trápí mnoho žen napříč všemi věkovými skupinami.  

AuraTip: Přístrojovou lymfodrenáž dolních končetin a masážní přístroj STOP dvojitá brada můžete využívat zDARma v rámci aktivního cvičebního plánu All in one. Ten je v Aura Fit Lady Clubu nejvýhodnější.

Únava, vyčerpání, časem dvojitá brada - chcete mít zase krásnou malou bradu bez podbradku?
Únava, vyčerpání, časem dvojitá brada – chcete mít zase krásnou malou bradu bez podbradku?

Jak vzniká dvojitá brada

Bývá často spojována s nadváhou, ale není to ten nejčastější důvod. Může to totiž být dědictví po rodičích nebo důsledek špatného postoje těla. Dvojitá brada není ani zdaleka jen problém žen, které trápí kila navíc. Dvojitá brada trápí i štíhlé ženy, které ji jednoduše dostaly jako součást genetické výbavy. Druhým nejčastějším důvodem vzniku je zmíněná nadváha. Když se ukládá v těle tuk, pak i do podkoží brady. 

Stárnutí a pokles kůže vede k dvojité bradě

Další důvod představuje stárnutí pokožky. S „nástupem“ gravitace a úbytkem elastických a kolagenních vláken dochází k uvolnění a poklesu kůže. 

Vliv tvaru obličeje na dvojitou bradu

Podle některých zkušeností mají větší sklon k tvorbě dvojité brady lidé s malou ustupující bradou než lidé s bradou rostlou normálně či bradou vyčnívající dopředu. 

Jedno použití přístroje STOP dvojitá brada nabízíme pouze za 80 Kč a výhodněji s množstevní slevou 50 % při zakoupení permanentky na 12 terapií (480 Kč). 

Dvojitá brada a postoj těla

Dvojitá brada může podle lékaře ve skutečně raritních případech vzniknout u některých lidí i ze špatného postoje těla. Nevhodné držení těla totiž může oslabit špatně používané svaly krku a brady. Například při dlouhodobém hrbení

Pozor na PC a florbal :⁠-⁠)

Hrbíme se nejenom v práci nad počítačem. Ale třeba také při některých sportech, typicky při florbalu. Pokud se budete hrbit, ani masáž a fotonová terapie nebude tak účinná.  

Dvojitá brada – odstranění

Existuje mnoho cvičení, která by měla „zaručeně“ dvojitou bradu odstranit. Nicméně podle plastických chirurgů tato cvičení fungují spíše jako placebo. Ale zpevnit oblast kolem krku ve skutečnosti příliš nepomohou. 

Právě proto zavádíme účinný přístroj na odstranění dvojité brady. Tento elektrický masážní přístroj pro tvarování obličeje s vysokou frekvencí vibrací (3500x za minutu) účinně zvedá a napíná pokožku, eliminuje otoky a pomáhá zeštíhlit obličej. Dvojitá brada postupně mizí díky vibrační masáží a fotonové terapii.  

Nastavení vibrací na přístroji STOP dvojitá brada

Přístroj má 12 stupňů vibrační masáže. Na odstraňování dvojité brady a zpevňování svalů na krku nastavujeme dlouhodobě vibrace na stupních 4-6. Ale samozřejmě máte možnost volby nižších i vyšších stupňů. Samy si vyzkoušejte, co vám nejvíce vyhovuje. 

Vibrace, červené světlo a dvojitá brada může mizet
Vibrace, červené světlo a dvojitá brada může mizet

Masáž a fotonová terapie společně s přístrojovou lymfodrenáží

Přístroj jsme pořídily pro vaše pohodlí a rozmazlování. Proto je nejlepší kombo spojení lymfatické masáže dolních končetin s vibrační masáží svalů krku a fotonovou terapií proti dvojité bradě. Doporučujeme dokoupit balíček (nebo využívat v rámci All in one) a používat souběžně při lymfodrenáží

Lymfatickou masáž využívejte:

– pro prevenci a zmírňování projevů celulitidy

– zlepšení stavu tukového podloží

– při prevenci otoků dolních končetin 

– pro tvarování postavy a jako prevenci nadváhy

– při pocitu těžkých a unavených nohou (přináší rychlou úlevu)

– pro celkovou relaxaci a regeneraci

– jako podporu a urychlení rekonvalescence po zranění

– jako prevenci bolesti svalů, zad, při migrénách a bolestech hlavy

– na detoxikaci organismu

Dvojitá brada a fotonová terapie

Spíš než s termínem fotonová terapie se většina z nás setkala s pojmem biolampa. Výrobky s označením biolampa utrpěly v minulosti hluboké šrámy na pověsti v souvislosti s předváděcími akcemi „šmejdů“ pro seniory. Je to však obrovská škoda. Fotonové světlo patří v dermatologii mezi efektivní nástroj v boji proti chronickým kožním defektům.    

Podpořte lymfatickou činnost a zbavte se oteklých a těžkých nohou a dvojité brady.

Využívejte pravidelně přístrojovou lymfodrenáž dolních končetin společně s přístrojem STOP dvojitá brada. Proč? 

STOP dvojitá brada pomůže:

– k odstranění akné a vrásek (zlepšuje kvalitu pokožky) 

– pro omlazení v oblasti obličeje 

– při obnovení kolagenu

– rozjasnění a vypnutí pleti 

– pro zeštíhlení a zvednutí obličeje (posílení krčních svalů) 

Fotonová terapie – historie

Možná to bude pro vás překvapení. Terapie fotonovým světlem se používá po celém světě bezmála 40 let. Přesto se teprve za posledních několik let tento způsob ošetření pleti zlepšil. A to zejména díky novým technologiím v oblasti elektroniky. Přístroje na fotonovou terapii jsou v současnosti nesrovnatelně výkonnější, modernější, chcete-li více „user-friendly“ a hlavně cenově dostupnější než její předchůdci.  

Využívejte pravidelně přístrojovou lymfodrenáž dolních končetin společně s přístrojem STOP dvojitá brada
Využívejte pravidelně přístrojovou lymfodrenáž dolních končetin společně s přístrojem STOP dvojitá brada

Červená je STOP!

STOP dvojitá brada vyzařuje červené fotonové světlo. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů. Je vědecky prokázáno, že různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť. Studie ověřily reálný pozitivní terapeutický přínos. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to bezbolestně. 

ČERVENÉ SVĚTLO (vlnová délka 625nm)

  • ‌podporuje přirozenou tvorbu kolagenu
  • ‌zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni
  • ‌brání v tvorbě pigmentu     
  • ‌bezpečné a efektivní ošetření 
  • ‌zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti 
reklama trenerky 02 od STOP dvojitá brada: s přístrojovou LED fotonovou terapií a masáží