Zdravíme Vás! Jsme moc rády, že jste se rozhodla nezávazně vyzkoušet náš Fitness klub pouze pro ženy AURA, a poctíte nás svojí návštěvou.

POZOR: aby se Vám trenérka mohla věnovat, je důležité přijít včas na dohodnutý termín.

V našem kruhovém tréninku se cvičí poměrně rychle a stanoviště se pravidelně střídají. Členky našeho klubu vědí, jak správně v kruhovém tréninku cvičit – o Vás se bude trenérka starat výhradně, a vše Vám ukáže a předvede. Nemáte se čeho obávat 🙂

Co od první návštěvy můžete očekávat?

  • Hned na recepci se Vás ujme naše trenérka, která Vás provede fitness klubem, vysvětlí Vám princip kruhového tréninku a bude se Vám aktivně věnovat po celou dobu Vaší návštěvy
  • První zaučovací trénink trvá delší dobu než standardních 30-45 minut. Počítejte pro první návštěvu cca 60 minut (princip cvičení Vám vysvětlíme, cvičení je jednoduché a intuitivní).

Co si vzít sebou?

  • Sebou si na první trénink nezapomeňte: 1) cvičební oblečení, 2) sportovní obuv, 3) ručník, 4) vodu nebo jiný Váš oblíbený nápoj pro hydrataci (nebo nemusíte, protože my dáváme vodu v rámci pitného režimu zdarma), a hlavně 5) dobrou náladu!
  • Doporučujeme také vzít si platební kartu, protože při prvním zkušebním tréninku máme připravenou atraktivní nabídku 🙂

Jak nás najdete?

Doporučujeme využít Google Maps nebo mapy.cz.

TIP: Link do navigace v mobilu je nejjednodušší přes sekci Kde nás najdete!

Podrobnější popis

AURA Pankrác

adresa Hanusova 1537/1a, P4 Pankrác – kousek od metro C Budějovická nebo Pankrác, boční ulice z Budějovické: Hanusova

  • Stačí otevřít a hned jste u recepce.
  • Výkonná klimatizace, velký prostor pro cvičení a široká škála doplňkových aktivit.

AURA Jiřího z Poděbrad

adresa Slavíkova 15, P2 Vinohrady – kousek od A metro Jiřího z Poděbrad, případně od tram zastávky

  • Vedle dveří do činžovního domu je reklama do ulice s logem aura. Vstup je mezi restaurací a kadeřnictvím na rohu.
  • Zazvoníte na označený zvonek vedle dveří a trenérka Vám dálkově otevře přes bzučák, který povolí dveře a vpustí dovnitř. Pak podle šipek pár schodů nahoru a dolů, a u výtahu po schodech do podzemí, kde je i v létě pěkný chládek pro cvičení.

AURA Strašnická:

adresa Na Hroudě 28, P 10 Strašnice – kousek od A metro Strašnická, případně tram/bus Průběžná nebo Na hroudě (tram 22, 7).

  • Pokud pojedete autem, dobře se zorientujete podle známé čerpací stanice ČS Prim, parkoviště je před domem za benzinkou.
  • Vstup je v podloubí bílého domu ve spojnici pro pěší mezi ulicemi Na Hroudě a Gutova, na rohu domu je vietnamská večerka, pak kadeřnictví a pak hned Aura 🙂 Stačí vzít za kliku a jste u nás!

Co byste ještě měla vědět?

 

 

Co když nemůžete dorazit na sjednaný termín?

Dejte nám prosím vědět ihned, kdyby se něco změnilo. Na Vaše místo nejspíš čeká další klientka a my Vás rády přeobjednáme na jiný termín.

 

 

Jak ušetřit za cvičení?

Můžete využít benefitní programy od Vašeho zaměstnavatele nebo od zdravotní pojišťovny. V ojedinělých případech také umožníme platbu členství na splátky.

Něco navíc již teď jako dárek ZDARMA

Přímo od naší majitelky Barbory Makošové si můžete stáhnout pro Váš jídelníček Tipy na nízkosacharidová jídla. TIP2: Pokud chcete sdílet Vaše vaření low carb, můžete v uzavřené skupině LCHF při Aura Jiřího z Poděbrad

Abychom zůstaly v kontaktu

Důležité novinky jsou na stránkách a sociálních sítích viz níže. Občas se připomeneme emailem nebo sms (třeba pokud naše členky dlouho nebyly cvičit, aktivně nabízíme naší výjimečnou výhodu: přerušení cvičebního plánu).

Doporučujeme uložit si telefonní číslo na vybranou pobočku do Vašeho telefonu, a zalajkovat facebook a instagram. Tak budete mít nejlepší přehled, jaké zábavné akce a novinky jsme pro Vás připravily:

Strašnice

tel.: 606 023 996

email: [email protected]

Pankrác

tel.: 702 162 991

email: [email protected]

Jiřího z Poděbrad

tel.: 702 021 000

email: [email protected]

Těšíme se na Vás na prvním tréninku!

Vaše trenérky a spokojené klientky Aura Fit Lady Club

Naše fitness kluby pouze pro ženy provozujeme již od roku 2012. Jsme jedny z prvních fitek, která zavedla kruhový trénink se speciálními pístovými stroji určenými výhradně pro ženy.

Nabídku jsme časem rozšířili o další zajímavé aktivity k formování těla a udržování kondice. Každá žena by měla být krásná, zdravá a fit!

Jsme rády, že k tomu můžeme přispět 🙂

Co Vás na AURA fitness klubu zajímá?

Nejzajímavější články

Novinky AURA Fit Lady Club

Rychle

Máte málo času a chcete být fit? Cvičení se vejde třeba do hodiny a vyrážíte k rodině!

Efektivně

Nabídka kombinuje efektivní kruháč a hubnutí bříška BetterBelly!

Zábavně

Cvičení v ženském kolektivu. Najdete u nás nové kamarádky!

Levně

Na den vychází cena cvičení pod 25 Kč! V kavárně utratíte mnohem víc 🙂