fbpx

Dobijte si baterky aneb infračervené světlo v Aura Fit

autor: | 13. 2. 2023

„Prosviťte se ke zdraví a budujte imunitu.“

Obsah

Terapie červeným světlem je procedura, kdy na naše tělo necháváme záměrně svítit červené světlo.  

Touto procedurou docílíme zlepšení stavu naší pokožky a podpoříme proces proti stárnutí. Mezi sportovci je červené světlo oblíbené na podporu regenerace svalů, dále zefektivnění funkčnosti celého těla a fyzické kondice.  

Světelná terapie se v dnešní době opět těší velké popularitě.  

Podpořte spalování tuků

Infračervené světlo Vám pomůže

Jak infračervené světlo funguje

Zjednodušeně si to představme tak, že konkrétní vlnové délky světla nabíjí a zlepšují funkci našich buněčných baterií, které obstarávají dodávku energie pro správnou funkci celého těla.

Infračervené světlo potřebujeme jako sůl

Postupem času se z nás staly ženy domácí. Průměrná Evropanka tráví 90 % času zavřená uvnitř. Doma, v kanceláři, v autě… Dřív tomu ale bylo jinak. Ženy pobývaly většinu času venku na slunci, které je společně s vodou a vzduchem esencí života.
Aby lidské tělo fungovalo, potřebuje energii. Buněčnou energii zvanou ATP (adenosintrifosfát), na které jsou závislé všechny chemické procesy v těle. Lidské buněčné baterie označuje biologie jako mitochondrie. Nabíjí se díky červenému a blízkému infračervenému světlu ze slunce. A kam nemůže slunce, je potřeba uměle vytvořené infračervené světlo.

Infračervené světlo nám pomůže fungovat s grácií

Pokud máme buněčné energie málo, cítíme se unavené a NEmocné. Když jí máme dostatek, jsme šťastné a výkonné. Jednoduchá rovnice, kterou chápeme každá.

Infračervené světlo v Aura Fit

Před časem jsme pro vaše rozmazlování pořídily účinný přístroj na odstranění dvojité brady. Tento elektrický masážní přístroj pro tvarování obličeje s vysokou frekvencí vibrací (3500x za minutu) účinně zvedá a napíná pokožku, eliminuje otoky a pomáhá zeštíhlit obličej. Dvojitá brada s ním mizí díky masáži a právě infračervenému světlu. Infračervené světlo patří v dermatologii mezi efektivní nástroj v boji proti chronickým kožním defektům. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů. Je vědecky prokázáno, že různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť. Studie ověřily reálný pozitivní terapeutický přínos. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to bezbolestně.

V Aura Fit máme další infračervené světlo

Infračervené světlo a jeho účinky jsme si oblíbily a proto máme pro vás nachystanou novinku na pobočce Jiřího z Poděbrad na Vinohradech. V místnosti oddělené od cvičebních prostorů pro vás nabízíme přístrojovou lymfodrenáž a k tomu doplňky s infračerveným světlem. Využít tak můžete LED infračervenou lampu a přístroj STOP dvojité bradě.

Kde se vzalo uměle vytvořené infračervené světlo?

V roce 1993 společnost Quantum Devices vyvinula pro NASA osvětlovací LED diodu pro použití v experimentech s růstem rostlin. NASA použila červené vlnové délky světla, aby se pokusila stimulovat růst rostlin. A zjistila, že infračervené světlo skutečně růst rostlin zvýšilo.
Zajímavým a nečekaným vedlejším produktem experimentu bylo zjištění, že vědci, kteří pracovali s rostlinami a infračerveným světlem, zaznamenali rychlé hojení jejich kožních lézí. NASA následně začala studovat využití LED infračerveného světla ke zvýšení metabolismu lidských buněk a zastavení úbytku kostí a svalů u astronautů. Až se postupem let tato technologie rozšířila i mezi širší veřejnost.

Infračervené světlo způsobuje, že:

1. rychleji regenerujete
2. zlepšujete svůj sportovní výkon
3. optimalizujete hormony
4. zvyšujete produkci kolagenu
5. snižujete zánětlivost v těle

Infračervené světlo má také terapeutický účinek na:

1. spánek a cirkadiánní rytmus
2. pohybový aparát
3. psychiku a kognitivní funkce
4. funkci očí
5. dlouhověkost 

Infračervené světlo pro sportovní zařízení

Ženy si většinou pod snahou zvyšovat svou energii představí, že by měly lépe jíst, lépe spát, sportovat a užívat doplňky zdraví. To samozřejmě není špatně a tyto faktory mohou opravdu zásadně ovlivnit množství naší energie. Co ale ženy už většinou do svých úvah nezačlení, je působení světla, které přitom naši energii ovlivňuje zcela zásadně.
Profesionální sportovci v zahraničí, nejmodernější zahraniční fitness centra a kliniky využívají  infračervené světlo už řadu let. V České republice se takové oblibě netěší („šmejdi“ a jejich podvody nás odrazují). Přitom pomocí moderních technologií optimalizujete biologii svého těla, vzhled i sebevědomí.

INFRAČERVENÉ SVĚTLO (vlnová délka 625nm)

1. podporuje přirozenou tvorbu kolagenu
2. zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni
3. brání v tvorbě pigmentu    
4. bezpečné a efektivní ošetření
5. zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti

AuraTip: Přístrojovou lymfodrenáž dolních končetin, masážní přístroj STOP dvojitá brada a infračervenou lampu můžete využívat zDARma v rámci aktivního cvičebního plánu All in one. Ten je v Aura Fit Lady Clubu nejvýhodnější.