fbpx

Další novinka pro léto 2022: Fiveriders – cvičení, co pobaví

autor: | 17. 6. 2022

Pro kardio vyzkoušejte Fiveriders 

Myslíte si, že cvičení na strojích musí být vždy jen dřina? Chyba lávky! Pohyb na přístrojích může být příjemný a přitom velmi efektivní. A dokonce se u toho můžete pobavit. 

Ať je hudba váš lék

Poslechem hudby vás stroj motivuje k takzvanému tanečnímu kroku. Víc se uvolníte, a aniž byste to dělaly cíleně, zapojujete víc svalů. Poslouchat můžete taneční mixy přímo z repráků nebo si nasadit sluchátka s vaší oblíbenou dynamickou hudbou. 

S endorfiny to jde líp

Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. Jsou to hormony štěstí. Dokáží stimulovat vaše emoce a tím dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování. Endorfin je hormon štěstí, co vás rozesmívá a dělá šťastnými. S ním je spojený adrenalin, který vás dokáže povzbudit k mnohem lepším výkonům a dodává vám energii.

fiveriders kardio
Při pohybu na stroji Fiveriders nedochází k žádným dopadům a nárazům.
Tím pádem nedochází k pohybům, které by ohrožovaly a přetěžovaly vaše klouby

Fiveriders – šetří klouby

Základní princip pohybu na stroji Fiveriders vychází z přirozeného pohybu chůze a houpání. Případnou nerovnováhu můžete bezpečně zvládnout s oporou o rám stroje v jeho různých částech. Náročnost cviků řídíte rozsahem pohybu, jeho rytmem a výdržemi. Konstrukce stroje je tak šikovně navržená, že při vedení pohybu na stroji nedochází k žádným dopadům a nárazům. Tím pádem nedochází k pohybům, které by ohrožovaly a přetěžovaly vaše klouby. 

Na varianty cviků se ptejte trenérek.

Vyzkoušet si Fiveriders můžete poprvé zdarma.

Se členstvím All in one máte Fiveriders v ceně

?? Je tu ještě někdo, kdo nemá nejvýhodnější členství All in one??

Jak je stroj Fiveriders postaven? 

Stroj má poctivou, robustní, stabilní konstrukci. Nevyžaduje speciální nastavování podle hmotnosti a výšky postavy. Konstrukce Fiveriders se skládá z pevného rámu a dvou speciálně ohnutých souběžných kolejnic. Po těch se pohybujete klouzavým způsobem. Každá dráha má svůj nášlapný vozík, takže se můžete pohybovat každou nohou zvlášť proti sobě či současně. Vozíky se mohou přetočit o 90 stupňů, aby vám umožnly i pohyb stranou. Vozíky s nášlapnou deskou mohou místo nohou vést i ruce.  

Po cvičení s Fiveriders objevíte svaly, o kterých jste ani netušily

Vnímat budete i ty svaly, o kterých jste prakticky neměly tušení, že existují. Cvičení na stroji Fiveriders totiž důkladně procvičí stabilizační systém trupu. Tvoří ho hluboko uložené svaly našeho těla. Jejich funkce je moderním způsobem života omezovaná a často při cvičení na ně zapomínáme. A to je rozhodně škoda, protože právě tyto svaly jsou důležité pro správné držení těla a tím i zdravá záda bez bolestí.

Posilujte s Fiveriders i svaly pánevního dna

Pánevní dno

Pánevní dno je jednou z nejdůležitějších struktur lidského těla. Pevné svaly pánevního dna jsou rozhodující pro správnou polohu břišních orgánů (především střev a pohlavních orgánů) a pro schopnost sexuální reakce. Pánevní dno se podílí na správném vnitrobřišním tlaku, který pomáhá stabilizovat bederní páteř. 

Posílení pánevního dna s Fiveriders pomáhá:

  • a) proti inkontinenci
  • b) pro zvýšení prožitku sexuálních potřeb
  • c) pro správné držení těla a život bez bolesti zad
  • d) při poklesu nebo jiných nesrovnalostech pánevních orgánů ženy
  • e) po porodu
  • f) při problémech s bederní páteří
  • g) po gynekologických operacích
  • h) jako prevence vzniku hemoroidů
  • i) u mladších žen jako prevence pro udržení plodu v těhotenství
  • j) při problémech v menopauze 

 

Cvičení na Fiveriders je zábavné, ale je to pořádná makačka. Mluvím z vlastní zkušenosti. Pro spalování tuků a tvarování postavy stačí 30 – 45 minut intenzivního tréninku.

Barbora makošová

Věřím, že Vás to chytne, tak si pak kupte permanentku. Se členstvím All in one máte samozřejmě službu v ceně.

Je tu ještě někdo, kdo nemá nejvýhodnější členství All in  one? Kupte si ho ještě před plánovaným zdražováním, ať máte nízkou cenu zafixovanou díky garanci ceny do budoucích let.